Универзитет „Гоце Делчев“ - Штип
Метеоролошка станица локација
с.Сопот, Кавадарци
Станица Штип

Станица Струмица

>>>>>> Метеоролошката станица не е активна. <<<<<<

<август 2020>
повтсрчепесане
272829303112
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31123456
     од
до
h
hГоце Б. - 2010